Online Pvp Servers Loncası
$kontrol['title'];

Online Pvp Servers Loncası

Tanıtım ve Game Developer Platformu

Online Pvp Servers - Pvp Serverlerin tanıtımlarının bulunduğu, Pvp ile ilgili makalelerin yer aldığı, klan tanıtımlarının yapıldığı ve oyun geliştiricileri için çeşitli araçları olan bir Pvp platformudur.


2018 Mayıs 25, 16:56

Bu lonca tanıtımı tamamen örnek olması için hazırlanmıştır. Lonca tanıtımı ekleyecek kişiler bu tanıtımı inceleyerek nasıl bir tanıtım oluşturabileceği hakkında bilgi sahibi olabilir.

200 & 154 KAYBETTİArcface2 2018 Mayıs 10, 16:57 Savaş Bitti
178 & 200 KAZANDIArcface2 2018 Mayıs 16, 16:57 Savaş Bitti
Henüz hiç bir oyunda oluşum kurulmadı.

Henüz bu klan bir resim gönderisi paylaşmadı.

Henüz bu klanın bünyesinde oynayan oyuncu bulunmamaktadır.

Vizyonumuz

Pvp Alanında tüm işlevleri, özellikleri, sistemleri ve bilgileri bir arada toplayıp oyun geliştiricileri dahil tüm dünya çapında metin 2 kitlelerine hizmet vermek ve sunmak

Misyonumuz

Online Pvp Servers Platformu bünyesinde bulunan tüm üyelere ve Pvp kitlesine eşit bir hizmet vermeye amaç eder, en yalın ve sade şekil de tasarlanan sistemler yazılır ve bu hizmeti bu platforma ve Pvp kitlesine sunar

İlkelerimiz
Adalet

Online Pvp Servers Platformu hizmet sunumun da hak ve hukuka uygun, tüm üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin hakkını gözeten bir şekil de davranmayı esas kabul eder.

Güven

Online Pvp Servers Platformu bu platformun çalışanlarının ve diğer tüm üyelerinin ve ziyaretçilerinin güvenini kazanmayı ve bu güvene layık olmayı esas kabul eder.

Saydamlık

Online Pvp Servers Platformu platformda sunulan hizmet sunumunda, tüm Online Pvp Servers üyelerine ve ziyaretçilerine şeffaf ve hesap verilebilir olmayı esas kabul eder.

Kalite

Online Pvp Servers Platformu sunduğu hizmetlerin platformun ve Online Pvp Servers üyelerinin ihtiyaçlarını beklentilerini en optimal düzeyde, kaliteli bir şekilde karşılaması esastır.

Verimlilik

Online Pvp Servers Platformunun hizmetlerini kaynaklarını tüm üyelerine ve ziyaretçilerine etkinlik verimlilik ve tutumluluk prensipleri çerçevesinde kullanmayı esas kabul eder.

Katılım

Online Pvp Servers Platformu hizmetlerin planlanmasında ve sunulmasında, katılımcı bir anlayışla ilgili tüm taraflar ile iletişim kurarak, üyeleriyle ortak bir eksende buluşup toplumsal diyalog, katkı ve sahiplenmenin sağlanmasını esas kabul eder.

Liderlik

Online Pvp Servers Tanıtım ve Game Developer Platformu Kararlı, özgüven sahibi, cesur, atılımcı, yenilikçi öncü ve önder bir platform olmayı esas kabul etmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI
İLETİŞİM BİLGİLERİ