Metin2 Log Hatası ve Traceback.pyc Hatası Çözümü

Merhaba OnlinePvpServers üyeleri ve ziyaretçileri,

Metin2 üzerinde en çok alınan hatalardan biri olan log hatası ve traceback.pyc hatasının çözümlerini sizin için bu makalede hazırladık umarım işinize yarar

Öncelikle log hatası almanızda iki temel sebep bulunmaktadır. Ya sorun sizin bilgisayarınız dadır yada oynadığınız oyunun packlerinde veya dosyalarında hatalar bulunabilir. Öncelikle log hatasını gidermek için yapacağınız işlemler sırasıyla aşağıdaki gibidir;

1- Metin2.exe dosyamıza sağ tıklayarak “Uyumluluk Sorunu Gider” Seçeneğini seçelim.

2- Sorun Bulduysak Pencerimizin altında bulunan “Programı Sına” Seçeneğine tıklayın ardından oyun büyük ihtimalle açılacaktır.

3- Ardından oyunu tekrar kapatın ve ileri diyin.

5- Son aşama olarak bu ayarı geçerli programa kayıt et diyip birdaha tekrar bu ayarlarla uğraşmamak için kayıt edin.

Metin2 Log Hatası

Evet bu hatayı çözebildiysek sıra bazı metin2 pvp serverler için traceback.pyc hatası da alabiliyor çözümünü de aşağıda anlattık sizde okuyup bu şekilde halledebilirsiniz, sayın okuyucularımız:

öncelikle pvp serverler de çıkan bu hata için yapılabilecek tek şey lib klasörünüzügüncellemek veya silip baştan yüklemek olacaktır. Bazen üst üste atılan metin2 pvp packleri bu tip sistemsel hatalara sonuç doğurabiliyor ancak bunun çözümünü metin2sozluk ailesi olarak sizler için derleyip, toplayıp bulduk bu adreste bulunan lib dosyasını indirip metin2’nin kurulu olduğu klasörünüze attığınız zaman log hatası ve traceback.pyc hatası çözülmüş olacaktır. Daha sonra bu tip problemlerle karşılaşmamak için sizlere bir öneri listesi hazırladık bu öneri listesini okuyarak gelecekte böyle bir log hatasıyla veya farklı tip hatalarla karşılaşma riskinizi oldukça azaltabilirsiniz lafı uzatmadan hemen listemize geçelim:

  • Metin2 Klasörünüzü daima temiz tutmaya çalışın. (Bilmediğiniz dosyaları atmayın)
  • Metin2 Orijinal klasörünün yedeğini mutlaka alıp farklı bir dizine kayıt edin örneğin Metin2’nin kurulu olduğu dizin genelde C:/ProgramFiles/Metin2 şeklinde olur ancak siz aynı yedeği D diski içinde kayıt edebilirsiniz veya farklı bir klasör açıp masaüstünüze kayıt edebilirsiniz.
  • Antivirüs programlarını devre dışı bırakın, Mümkün olduğunca antivirüs kullanmayın çünkü genelde metin2 packlerin de zararı olmadığı halde istenmeyen çok veri dosyaları bulunduğu için bazı anti virüsler gereksiz silme veya karantina işlemi yapmakta.
  •  Oynamadığınız pvp dosyalarını silmeye çalışın ancak bilmediğiniz dosyaları editlemeye veya düzenlemeye çalışmayınız.

Bu şekilde önerileri dinleyerek metin2 hata alma olasılığınızı büyük derece azaltabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA;
admin
Arcface

PHP Developer

Olduğu yerde saymak yerine ileriyi hedefleyen sıradan bir php geliştiricisi

Image

Metin2 Oyun Kılavuzu

Metin2 Log Hatası ve Traceback.pyc Hatası Çözümü

OnlinePvpServers - Metin2 Log hatası ve traceback.pyc hatası metin2 üzerinde en çok alınan log hatası ve traceback hatası sebeplerini ve çözümlerini bu makale üzerinden ulaşabilirsiniz.

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
admin
Arcface Yazdı;

10 ay önce

Metin2'ye 2017 yılında 115 level itemleri olarak gelmişlerdir. Silahla..

admin
Arcface Yazdı;

10 ay önce

Metin2'ye 2018 yılında Zodyak Tapınağı Haritası eklentisiyle gelmişler..

admin
Arcface Yazdı;

10 ay önce

Metin2 de bulunan savaşçı, ninja, sura, şaman ve lycan karakterinin zı..

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS 22 haziranda gelen güncellenme ile bir ..

admin
Arcface Yazdı;

9 ay önce

Metin2 Tr tipi pvp scripti - Tr tipi metin2 scripti ücretli satışını y..