Metin2 Steam&Web sitesi hesaplarını birbirine nasıl bağlanır?

Merhaba Metin2Software Üyeleri ve Ziyaretçileri,

Metin2 steam satın aldığı için artık hesaplarınızı steam ile birleştirmeniz'de mümkün nasıl bağlayacağınız ile ilgili detaylı bilgiyi sizler için hazırladık umarım işinize yarar;

Şu andan itibaren web sitesindeki ve Steam'deki Metin2 hesaplarınızı birbirine bağlama olanağına sahipsiniz. Bu şekilde her zaman Metin2'yi Steam üzerinden mi, yoksa alıştığınız gibi web sitesi istemcisi üzerinden mi başlatacağınıza serbest bir şekilde karar verebilirsiniz. Böylece iki platformda da aynı oyun ilerlemesiyle maceraya dalabilirsiniz. Bu sayede iki dünyanın avantajlarından yararlanın, örneğin özel Steam DLC'lerini ve koleksiyon kartlarını alın ya da web sitesi sürümünün başlatıcısı sayesinde en güncel etkinliklerimiz, kampanyalarımız ve indirimli saatlerimiz hakkında hızlıca fikir edinin.

Bu durumda web sitesi hesabı, Metin2 web sitesi üzerinden oluşturduğunuz hesabı, Steam hesabı, Metin2'yi Steam üzerinden oynadığınızda Steam'e kaydedilen hesabı ifade ediyor.

Çıkış noktanıza bağlı olarak bağlantı üç şekilde kuruluyor:

  • Bir Metin2 web sitesi hesabınız var ve Metin2'yi daha önce Steam'de başlattınız. Hesapları birbirine bağladığınızda, her iki platformda da aynı hesabı kullanarak oynayabilirsiniz. Ancak bunu yaparken web sitesi hesabınızın Metin2 verilerinin, Steam hesabınızdaki ilerlemenin üzerine yazıldığını unutmayın. Hiçbir şeyin kaybolmaması için eski Steam ilerlemenizi yeni oluşturduğunuz web sitesi hesabınıza aktarıyoruz. Buna ait giriş bilgilerini daha sonra e-postayla gönderiyoruz.
  • Bir Metin2 web sitesi hesabınız var ve Metin2'yi daha önce Steam'de oynamadınız. Metin2'yi ilk kez Steam üzerinden başlattığınızda, web sitesi hesabınızı doğrudan buna bağlama seçeneğine sahipsiniz. Bu şekilde web sitesi sürümünün oyun ilerlemesiyle gelecekte popüler oyun platformunu da kullanabilirsiniz.
  • Metin2'yi Steam üzerinden oynuyorsunuz, ancak henüz web sitesi hesabınız yok. tr.metin2.gameforge.com sitesinde "Sign in through STEAM" (Steam ile oturum aç) butonuna tıklayın ve ardından yeni Metin2 web sitesi hesabını oluşturun. Bu hesap otomatik olarak Steam'e bağlanır. Steam hesabınızın oyun ilerlemesi, yeni oluşturulan bu web sitesi hesabına aktarılır. Gelecekte, Metin2'yi hangi platformda oynamak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz.
YAZAR HAKKINDA;
admin
Arcface

PHP Developer

Olduğu yerde saymak yerine ileriyi hedefleyen sıradan bir php geliştiricisi

Image

Metin2 Oyun Kılavuzu

Metin2 Steam&Web sitesi hesaplarını birbirine nasıl bağlanır?

Metin2'yi stream satın aldığı için artık stream hesabınıza web sitedeki hesaplarınızı bağlamak mümkün. Nasıl bağlanır? Detaylı bilgiyi makale içeriğin'de bulabilirsiniz.

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
admin
Arcface Yazdı;

10 ay önce

Metin2'ye 2017 yılında 115 level itemleri olarak gelmişlerdir. Silahla..

admin
Arcface Yazdı;

10 ay önce

Metin2'ye 2018 yılında Zodyak Tapınağı Haritası eklentisiyle gelmişler..

admin
Arcface Yazdı;

10 ay önce

Metin2 de bulunan savaşçı, ninja, sura, şaman ve lycan karakterinin zı..

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS 22 haziranda gelen güncellenme ile bir ..

admin
Arcface Yazdı;

9 ay önce

Metin2 Tr tipi pvp scripti - Tr tipi metin2 scripti ücretli satışını y..